Haberler
Cezaevindeki Bebeklerin Bebek Bezi İhtiyaçları Karşılandı
Kardağ A.Ş Pedo Bebek ürünleri ile Samsun cezaevinde büyümekte olan bebeklerin bez ihtiyaçlarını karşılayacak.

Kızılay Canik Şube Başkanı Hatice Örs ve AK Parti Sosyal İşler Başkanı Emine Haliloğlu Yeşiloğlu cezaevinde büyümekte olan bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla fabrikamızı ziyaret etti. Kardağ yönetim kurulu başkanı Merve Sefa Güdül ve fabrika müdürü Dilek Kayar’a yapmış oldukları çalışma hakkında bilgiler vererek çalışmalarına destek vermelerini istedi.

Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Kardağ Yönetim Kurulu Başkanı “Bu tür sosyal sorumluluk projelerini desteklemek amacıyla elimizden gelen destekleri sunuyoruz. Bizlere bu konuda yardımcı olan Türk Kızlayı ve diğer sivil toplum kuruluşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Anneleri cezaevinde olduğundan cezaevinde büyümek zorunda kalan bebeklerin bez ihtiyacına yardımcı olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Desteklerinden dolayı Pedo markasına teşekkürlerini belirten Emine Haliloğlu Yeşiloğlu “Kardağ yönetim kurulu başkanı ve fabrika müdürmüze Kızılay’ımıza yapmış oldukları ciddi yardımlardan dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu tür projelerer destek veren firmaları artırarak toplumumuzdaki zayıf kalan yönleri tamamlamalıyız.” dedi.

Kaynak: Tekkeköy Gündem
 
Samsun Ordu Karayolu 14.Km No:1 Tekkeköy | SAMSUN
+90 362 266 5055
+90 362 256 0101 (fax)
bilgi@pedobebek.com.tr